Hapnikuhooldus kolme maskiga

OxyCryo nime kandev hapnikuhooldus on niisutava, pinguldava ja rahustava toimega ning leevendab mitmeid nahaprobleeme nagu akne, kuperoosa, pigmentatsioon ning väsinud ja stressis nahk. Hapnikuhoolduse näol on tegemist aparaadihooldusega, millel ei ole vanusepiirangut ega vastunäidustusi. Hooldus on valutu, nauditav ja lõõgastava toimega. Tunniajase protseduuri käigus toimub näonaha puhastamine, koorimine, niisutamine, masseerimine ja hapnikuga rikastamine. Kolm erinevat näomaski garanteerivad tulemuse, et nahk näeb välja tervem, säravam, pringim ja puhanud. Hapniku näomask sisaldab hüaluroonhapet, mis lisaks niisutamisele parandab naha elastsust ja silendab kortsujooni. Modelleeriv hapnikumask omakorda sisaldab süvamere pruunvetikatest saadud polüsahhariidi alginaati, mis on nahka toitva ja taastava toimega. OxyCryo hapnikuhoolduse puhul on innovatiivseks asjaolu, et hapnik, seerumid ja teised toimeained kantakse nahale vastava aparaadiotsikuga pihustamise abil. Viimane soodustab toitainete imendumist nahka ning soodustab kollageeni moodustumist ja rakkude uuenemist. Sedalaadi hapnikuhooldus on laialdaselt kasutusel näiteks plastilise kirurgia keskustes enne ja pärast kosmeetilisi protseduure nagu laserhooldus, keemilised nahakoorimised, botoxi-süstid ja ilukirugia, sest hapniku pihustamine hooldatud alale kiirendab marrastuste ja haavade paranemist, vaigistab valu ning soodustab naha taastumist ja uuenemist.

 Hapnikuhoolduse alustuseks kantakse nahale hapnikuga rikastatud puhastav mullivaht, mis aitab mustusest ja ebapuhtustest vabaneda hõlpsasti ja nägu ärritamata. Järgmiseks teostatava hapnikkoorimise käigus pihustatakse nahale hapniku ja mineraalidega täiustatud lahust, mis eemaldab jääkained Järgneb hapnikuga rikastatud mineraalvee nahale kandmine koos masseerimisega, mis on efektiivne rasu- ja niiskustaseme tasakaalustamisel ning naha taastumise kiirendamisel.

Viimased kaks hapnikuhoolduse etappi kujutavad endast äärmiselt tõhusaid näomaske. Esimese käigus asetatakse näole 3–5 minutiks hapnikumask, nii et puhast osooni on võimalik lisaks naha turgutamisele ka sisse hingata. Nahale kantav 10-protsendiline hüaluroonhape muudab naha elastseks ja annab sellele liikuvuse. Uuringud näitavad, et hüaluroonhape kaitseb lisaks naha niisutamisele ka vabade radikaalide põhjustatud kahju eest, stimuleerib elastsust andva kollageeni tootmist ning mõjub põletikuvastaselt. Kõige selle tõttu kasutatakse hüaluroonhapet kosmeetikatoodetes ja -hooldustes kui imehead kudede taastajat, naha niisutajat ja silujat. Modelleeriva hapnik-näomaski koostises on allatoniin, mentool ja vetikad. Esimene neist kaitseb, rahustab, niisutab ja taastab; mentool on jahutava toimega ning pruunvetikast saadav algiinhapet sisaldav pulber muutub veega segades kummitaoliseks massiks, mis võimaldab maski pärast mõjuaega kiiresti ja ühes tükis eemaldada.

Tule tasuta konsultatsioonile või küsi lisainfot

Klientide tagasiside

Hoolduste tulemused üllatasid positiivselt. Olen väga rahul teenindusega.

Jäin väga rahule külastustega. Eriti tahan kiita Viktoria ja Ljudmila teenindust, neil on kuldsed käed. Suur tänu.

Pärast toodete kasutamist ja saadud hooldusi näen märgatavaid
tulemusi mida kinnitab ka minu naha diagnostika.