Kehahooldused- gessoteraapia ja tselluliidivastane hooldus

Meie hoolduste valikusse on lisandunud kaks uut tõhusat käsitsi tehtavat kehahooldust, kus kasutatakse Bruno Vassari kehahoolduse tooteid. Mõlemad hooldused sobivad hästi kokku keha RF-liftingu aparaadihooldusega.

Kehahooldused kestavad 90 minutit, on valutud ja lõõgastavad protseduurid.

TSELLULIIDIVASTANE HOOLDUS TSELLULIIDIMASKIGA
Tselluliit on esteetiline probleem, mis mõjutab mingil eluhetkel peaaegu kõiki naisi, isegi kõige kõhnemaid. Tselluliidivastast hooldust saab teha erinevatele piirkondadele, klient valib millisele piirkonnale ta hooldust soovib, reeglina kas reied või kõht. Võib teha ka tuharad, käsivarred. Hoolduse käigus toimub naha puhastamine, koorimine, massaaž, kreemitamine. Tehakse alginaatmask, kus hooldatav piirkond mässitakse kilesse ja lastakse maskil mõjuda. Maski ajal tehakse kliendile kaela- ja peamassaazi . Kasutatakse tooteid, mis aitavad tselluliidiga võidelda ja seda ennetada.

PINGULDAV JA FIGUURI MODELLEERIV KEHAHOOLDUS GESSOTERAAPIAGA

Täiesti uudne hooldus kipsmaskiga, kus tulemus on näha juba esimese hooldusega. Gessoteraapia on eriline tehnika, mis voolib kliendi figuuri. Kosmeetilise kipsmaski kasutamise tulemusena on võimalik vähendada sentimeetreid kiiresti ja tõhusalt, vähendada tselluliiti ja nahakudede lõtvust kõikides probleemsetes piirkondades nagu kõht, käevarred, rinnad ja reied. Klient valib millisele piirkonnale ta hooldust soovib. Hoolduse käigus toimub naha puhastamine, koorimine, massaaž, kreemitamine. Tehakse kipsmaks, kus kliendi poolt valitud hooldatav üks piirkond mässitakse kilesse ja kaetakse tihedalt riidega ning lastakse maskil mõjuda. Maski ajal tehakse kliendile kaela- ja peamassaazi.

Tulemused:

keha ümbermõõdud vähenevad;
nahk on elastsem ja paremas toonuses;
tselluliit väheneb.
Hoolduseid saab osta ka üksikult, kuid mõlema hoolduse puhul on soovitatav võtta kuur, mis sisaldab 7 hooldust või osta pakett, kus on ka tooted kodus kasutamiseks.

Tule tasuta kehahoolduste konsultatsioonile:

Gessoteraapia videot inglise keeles saad vaadata siit.

Klientide tagasiside

Hoolduste tulemused üllatasid positiivselt. Olen väga rahul teenindusega.

Jäin väga rahule külastustega. Eriti tahan kiita Viktoria ja Ljudmila teenindust, neil on kuldsed käed. Suur tänu.

Pärast toodete kasutamist ja saadud hooldusi näen märgatavaid
tulemusi mida kinnitab ka minu naha diagnostika.