Sügavniisutav, puhastav ja noorendav näohooldus ultraheliga

Kompleksne näohooldus ja naha sügavpuhastus ultraheliga sobib erinevatele nahatüüpidele ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepärased tulemused on saadud naha sügavpuhastuses, akne ravis ning samuti stressis, vananeva naha korral.

Toime. Nahk muutub visuaalselt nooremaks, siledamaks ja elastsemaks, kortsud tasanduvad, koe hingamisfaktorid kiirendavad naha uuenemisprotsesse.

selt nooremaks, siledamaks ja elastsemaks, kortsud tasanduvad, koe hingamisfaktorid kiirendavad naha uuenemisprotsesse.

Näohooldus ultraheliga toimub mitmeetapiliselt

  • Esmalt toimub naha ettevalmistus protseduuriks. Nahk puhastatakse põhjalikult spetsiaalse puhastuspiima ja toonikuga.

  • Seejärel niisutatakse nahka desinkrustatsioonivedelikuga, mille aktiivained reguleerivad veresoonte toonust, avavad poorid ja pehmendavad rasu.

  • Järgnevalt, töötades spaatlikujulise ultrahelipeaga, tagab ultraheli mehhaaniline vibratsioon elutute pindmiste naharakkude ning komedoonide eemaldumise.

  • Kahes järgnevas etapis kasutatakse oksügeniseerivat ultraheligeeli. Neist esimeses kiirendatakse ultraheli tasandava mikromassaaži toimel naha ainevahetust, naharakkude uuenemist ja jääkainete eemaldumist. Ultrahelist tekkiv soojus aitab aktiivainetel paremini imenduda naha sügavamatesse kihtidesse. Seega on võimalik tõsta iga protseduuri järgselt naha niiskusesisaldust.

  • Seejärel toimub ultraheli impulssrežiimil naha rahustamine ja pooride ahendamine.

  • Protseduur lõpetatakse spetsiaalse oksügeniseeriva maskiga, mis mõjub rahustavalt, jahutavalt ja lõõgastavalt. Maski eemaldamise järgselt kantakse nahale koe hingamisfaktoritega seerum ja seejärel 24 t. kreem, mis tasakaalustab naha niiskusesisaldust ja kaitseb nahka kahjulike faktorite toime eest kogu päeva jooksul.

NB! Võrreldes klassikalise mehhaanilise näopuhastusega, naha puhastamine ultraheliga on mittetraumeeriv, sobib erinevatele nahatüüpidele ja mitmesuguste probleemide korral.

Naha hea seisundi säilitamiseks soovitatakse protseduuri teha regulaarselt üks kord kuus. Parima tulemuse tagab ultraheli hoolduse läbiviimine kuurina, mis koosneb 5 -10 protseduurist, olenevalt naha olukorrast. Kuid ka ühekordne protseduur annab silmnähtavad tulemused.

Tule tasuta konsultatsioonile või küsi lisainfot

Klientide tagasiside

Hoolduste tulemused üllatasid positiivselt. Olen väga rahul teenindusega.

Jäin väga rahule külastustega. Eriti tahan kiita Viktoria ja Ljudmila teenindust, neil on kuldsed käed. Suur tänu.

Pärast toodete kasutamist ja saadud hooldusi näen märgatavaid
tulemusi mida kinnitab ka minu naha diagnostika.