Hind: € 219
Kestus: 60 min.

Aja tagasikeeramise hooldus Cellstory

Registreerumine
Miracletox / Cellstory
— noorust taastavad protseduurid
MIRACLETOX / CELLSTORY – Uus paradigma ilutööstuses! Need on eksklusiivsed tooted, mis sümboliseerivad uuenduslikkust ja tõhusust vananemisvastase hoolduse vallas.
Cellstory noorendav nahahooldus

Eestisse on ilmunud täiesti uued ja eksklusiivsed tehnoloogiad Lõuna-Koreast pärit kosmeetika ja näohoolduste näol. See on uuenduslik võtmed kätte süsteem vananemisvastaseks hoolduseks. Iga uus toode läbib põhjaliku teadusliku arendusprotsessi, sadu kliinilisi ja tarbijateste.

Kui sulle teevad muret sellised probleemid nagu kortsud, pigmentatsioon, akne, vähenenud elastsus, nahatoon, siis nüüd on sul võimalus end aidata looduse abiga, kiiresti, valutult ja ilma riistvaraliste protseduurideta.

Samal ajal tagavad 2 grammi seerumit sisaldavad kapslid kompositsiooni mikrodoosiga varustamise minimaalse kokkupuutega õhu või kasutaja nahaga.

Toodet moodustavad proteiinikoostisosad soodustavad naha taastootmist, kaubamärgi Miracletox Yellow Calming Complex ainulaadne patenteeritud tehnoloogia mõjub tõhusalt nahale, niisutab ja rahustab, silub silmaümbruse kortse, nasolaabiaalseid voldikesi, aga ka otsmikukortse, taastab nahka. värvi, kergendab vanuselaike, parandab silma all oleva üleulatuva naha seisundit ja pinguldab ka “jalgu”, toidab ja niisutab nahka sügavuti, silub kortse.

Meie eksperdid näevad selle tehnoloogia väga suurt plussi ja see on kiire taastumine. Protseduur on üsna intensiivne, protseduuri ajal on tunda kerget kipitustunnet ja punetust, kuid see möödub kiiresti. Pärast protseduuri saate kohe naasta oma tavapärasesse elurütmi.

Lisaks tagada kindlustamisele võimalus soetada koduhooldustooteid on.

Broneerige aeg kohe!

 

Täitke vorm, me helistame Teile ja lepime aja kokku.

    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.