Hind:  €  161

Tavahind

Püsihind

WishPro

Registreerumine
WishPro
— uudne ja äärmiselt tõhus magnetinfusioon
See uuenduslik tehnika on võimas naha noorendaja. Nahk on pärast hooldust sile, särav ja täiuslikult niisutatud.

Aparaat põhineb magneetilise infusiooni tehnoloogial, mille tulemusel näeb teie nahk välja noorem, säravam, pringim ja tervem – silmaga nähtavaid tulemusi näete juba peale esimest protseduuri.

WISHPro kasutab uudset magnetinfusioonitehnoloogiat, et muuta magnetimpulsid aktiivseks energiaväljaks, mis tekitab valgust või elektrivoolu. See magnetväli muudetakse erinevate tehnoloogiliste otsikute abil osaliselt mikrovoolu, punase LED-i, sinise LED-i või magnetimpulsi tehnoloogiateks ning koos seerumiga infundeeritud ravikapslitega tungivad MIT aktiivsed seerumid nahka. MIT- tehnoloogial põhinev ainulaadne kombinatsioon annab personaalse seerumiga infundeeritud hoolduskapslitega võrratuid tulemusi kõikide nahatüüpidele ja- probleemidele.

Meie iluspetsialist valib Teie nahatüübile ja selle hetke olukorda arvestades sobiva MIT tehnoloogilise otsiku ning kombineerib selle õige seerumikapsliga. Tehnoloogia aga aitab toimeainetel parimal võimalikul viisil naha kõige sügavamatesse kihtidesse jõuda, andes kohesed silmaga nähtavad tulemused.

Protseduur koosneb järgnevatest etappidest:
  • Meigi eemaldamine, naha puhastamine
  • Naha põhjalik koorimine aparaadi abil
  • Põhjalik aparaadihooldus nahatüübile sobiva toiteainetekapsliga, mis on integreeritud sobiva tehnoloogilise otsikuga 
  • Manuaalne lümfimassaž
  • Nahatüübile sobiv näomask
  • Teine osa  aparaadihooldusest naha tüübile sobiva toiteainetekapsliga, mis on integreeritud sobiva tehnoloogilise otsikuga 
  • Päevakreem

Broneerige aeg kohe!

 

Täitke vorm, me helistame Teile ja lepime aja kokku.

    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.