Ultra Facelift 4D
See ainulaadne innovaatiline lifting hoolduste pakett on mõeldud kõigile, kellel on nahaelastsuse langusega seotud kosmeetilisi probleeme, peened kortsud, akne ja pigmendilaigud.
Loe rohkem
Kosmeetiline ilupakett (lahendus) tundlikule nahale
Pakett sisaldab näonaha arvutidiagnostikaid, näohoolduseid kuperoossele nahale, pinguldavaid ja toitvaid seerumihoolduseid, sügavniisutavaid hüaluroonhappega hoolduseid ja nahka taastavaid ja kaitsvaid hoolduseid pre-ja probiootikumitega.
Loe rohkem
Eksklusiivne valgus- ja hapnikuteraapia miracletoxiga
Pakett sisaldab näonaha arvutidiagnostikaid, eksklusiivseid valgus- ja hapnikuteraapiaid ja Miracletoxi aja tagasi keeramise hoolduseid. Lisaks on paketis 3 kosmeetikatoodet, mis toetavad hoolduseid ja on spetsiaalselt valitud antud paketti parima tulemuse saavutamiseks.
Loe rohkem
Pinguldav, figuuri modelleeriv ja tselluliidivastane kehapakett
Pakett sisaldab konsultatsioone, tselluliidivastaseid hoolduseid tselluliidimaskiga ja pinguldavaid ja figuuri modelleerivaid kehahoolduseid gessoterapiaga. Lisaks on paketis 5 kehahoolduse toodet, mis toetavad hoolduseid ja on spetsiaalselt valitud antud paketti parima tulemuse saavutamiseks.
Loe rohkem
Intensiivne ja individuaalne pakett
Pakett sisaldab näonaha arvutidiagnostikaid, mikroneedlinguid, eksklusiivset valgus- ja hapnikuteraapiat, Bioceuticals pinguldavaid hoolduseid, taastavaid ja kaitsvaid hoolduseid pre-ja probiootikumitega ning pinguldavaied ja toitvaid seerumihoolduseid.
Loe rohkem
CC Glow jumestamine nanoneedlinguga
Pakett sisaldab näonaha arvutidiagnostikaid ja CC Glow jumestavaid hoolduseid nanoneedlinguga. Lisaks on paketis 3 kosmeetikatoodet, mis toetavad hoolduseid ja on spetsiaalselt valitud antud paketti parima tulemuse saavutamiseks.
Loe rohkem
Рассрочка

ROYAL GRACE´i komplekspakkumiste eelised

Royal Grace pakub lõõgastavaid ja taastavaid näo- ja kehahooldusprotseduure, kasutades kõrgtehnoloogilisi seadmeid ja eliitkosmeetikat.

Aitame inimestel näha välja noored ja tunda end tervena igas vanuses – meie protseduurid noorendavad nahka tõhusalt, andes sellele sära, sileduse ja siidisuse.

Komplekspakkumised erihindadega

Iga inimene on kordumatu. Seepärast valime igaühe jaoks hoolikalt just talle vajalikud protseduurid ja kosmeetikavahendid: arvestame naha niiskustaset, tundlikkust, rasusust ja kortsude sügavust. Pärast protseduuri viime moodsate kosmetoloogiliste seadmete abil läbi muutuste diagnostika.

Sukelduge ilumaailma koos
Royal Grace´iga

Uuele kliendile esimene protseduur kuni
– 75% tavahinnast soodsamalt

Registreerumine