“Ilu ja tervis – minu peamine missioon” – Dmitry Ponomarev

Dmitry Ponomarev

Meie kliinikuga on liitunud uus doktor, kes lisab meie meeskonnale veelgi rohkem professionaalsust. Tutvume temaga lähemalt ja saame teada, milliseid unikaalseid oskusi ja kogemusi ta toob kaasa Royal Grace’i.

Elulugu ja kogemus:

Dmitri Ponomarjev omandas MD kraadi, lõpetades traumatoloogia ja ortopeedia kliinilise residentsuuri Volgogradi meditsiininstituudis ning õppis plastilist kirurgiat Valgevene jätkuõppe meditsiiniakadeemias.

Dmitri on Plastilise – Rekonstruktiivse ja Esteetilise Kirurgia Ühingu liige, ISAPSi aktiivliige ja APTOS-i rahvusvaheline koolitaja.

Töökogemus:

Alates aastast 2000 on Dmitri praktiseerinud ilukirurgia ja esteetilise meditsiini valdkonnas, omandades rikkaliku kogemuse ja oskused.

Ta on töötanud mitmesugustes kliinikutes ja asutustes, pidevalt püüdes saavutada professionaalset arengut ja täiustumist.

Professionaalsed omadused:

Ta eristub kõrge taseme poolest patsientide hoolitsemisel ja nende heaolus, näitab täpsust ja korrektsust töös, omab ainulaadseid suhtlemisoskusi ja uuenduslikku lähenemist ülesannete lahendamisel.

Tema töö põhineb tähelepanul detailidele ning uusimate meetodite ja tehnoloogiate kasutamisel.

Protseduuride tüübid:

  • Botulinoteraapia
  • Fillerid
  • COG-niidid
  • Aptos
  • Seffiller
  • Silmakottide korrigeerimine

Oma praktika raames pakub Dmitri Ponomarjov laia valikut kosmetoloogia ja plastilise kirurgia protseduure ning teenuseid, alati individuaalselt lähtudes klientide vajadustest ja soovidest.

Sertifikaadid ja litsentsid:

Dmitry Ponomarevil on arsti diplomi ja plastilise ja rekonstruktiivse kirurgi diplomi ning tal on sertifikaadid ja litsentsid, mis kinnitavad tema kõrget professionaalsust ja kvalifikatsiooni.

Enne ja Pärast:
Dmitry Ponomareviga meie Royal Grace’i meeskonnas oleme kindlad, et meie kliendid saavad kvaliteetset teenindust ja professionaalseid konsultatsioone kosmetoloogia valdkonnas.
Ärge kartke meie poole pöörduda küsimuste või konsultatsioonide broneerimiseks.

Забронируйте время сейчас!

Заполните форму, мы вам позвоним и договоримся о времени.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.