Miks on sügis parim aeg laserepilatsiooniga alustamiseks?

Sügis on kindlasti kõige hubasem aastaaeg, mil tahaks soojades kudumites kuldsete lehtede sees jalutada või kodus praksuva kamina ees raamatut lugeda.

Külmemate ilmadega katame end küll täielikult riietega ning tundub ahvatlev enda raseerimisvahendid talvepuhkusele saata. Siiski on kõige paremaks ajaks alustada laserepilatsiooniga just sügis. Miks? Räägime kohe lähemalt.

Praegu alustades, oled laserepilatsiooni kuuriga järgmiseks rannahooajaks valmis!

Järgmine rannahooaeg algab umbes 8 kuu pärast. Prakitliselt täiusliku tulemuse saamiseks on vajalik läbida laserepilatsiooni kuur, mis koosneb vähemalt kuuest protseduurist, mille intervall peab olema umbes 1 kuu. Praegu alustades jõuad kuuri järgmiseks suveks läbida.

Päike ja laserepilatsioon ei ole parim kooslus

Pärast protseduuri soovitame töödeldud piirkonda hoida päikesekiirguse eest, sest see on tavapärasest tundlikum. Sügisel ja talvel kuuri läbides, ei pea muretsema enda naha päikese eest kaitsmise eest.

Kuidas edasi?

Soovid proovida laserepilatsiooni? Royal Grace Ilukliinik kasutab laserepilatsiooni protseduuril täiesti uudse tehnoloogiaga aparaati. PrimeLase HR™ on mitteinvasiivne tehnoloogia, mis kasutab parimat jahutussüsteemi ja dioodlaserit 810 nm, mis eemaldab kõik karvad, mille värvus varieerub tumeblondidest mustadeni. Sobib erinevatele nahatüüpidele.