Hind:  €  60
Kestus: 30-45 min.

Näonaha arvutidiagnostika

Registreerumine
Näonaha arvutidiagnostika
— Milleks on vajalik näonaha arvutidiagnostika?
Kosmeetiku peamine ülesanne on otsene visuaalne naha seisundi hindamine.
Näonaha arvutidiagnostika

Nooruse ja ilu poole püüdlemisel ostetakse kalleid tooteid ja tehakse erinevaid kosmeetilisi protseduure, mis ei ole alati tõhusad ja kahjuks ei too oodatud tulemust. Enamasti ei seisne probleem kosmeetikatehnikate tõhususes ja mitte ostetud nahahooldustoodete kvaliteedis, vaid nende ebaõiges kasutamises. Küsitlused näitavad, et 87% naistest läbivad ilma eelneva nahadiagnostikata kosmeetilisi protseduure, mis kujutavad endast ohtu naha tervisele ning muutuvad sageli aja- ja raharaiskamiseks.

Nagu öeldakse, on kosmeetiku peamine “tööriist” naha seisundi visuaalne hindamine, mida peetakse äärmiselt oluliseks etapiks nahaprobleemide tuvastamisel, kosmeetikavahendite ja protseduuride valikul. Kahjuks ei saa visuaalne kontroll anda täielikku pilti naha seisundist. Seetõttu kasutatakse kaasaegses kosmetoloogias aktiivselt näonaha riistvaralist diagnostikat.

Naha arvutidiagnostika abil saame kindlaks teha:

Naha niiskusetase – niiskuse puudus põhjustab naha kuivust ja kiskumist, kortsud tekkivad kiiremini ja aja jooksul nahk kattub peente kortsudega;

Naha rasusus – võimaldab hinnata rasunäärmete tööd ja rasu tootmist. Kosmeetik mõõdab rasvasisaldust T-tsoonis ja U-tsoonis;

Poorid – dermatoskoop võimaldab hinnata, kas poorid on laienenud, ummistunud või ahenenud;

Kalduvus hüperpigmentatsioonile – saab hinnata pigmendilaikude olemasolu ja raskusastme;

Nahatundlikuse tase – antud tegur näitab naha vastuvõtlikkust välismõjude suhtes;

Kortsud – kosmeetik analüüsib kortsude sügavust ja pikkust, et mõista, kuivõrd tõsine on probleem, et leida õiged, sobivaimad protseduurid ja hooldustooted kliendile;

Keratinisatsioon – aitab mõista, kui palju surnud rakke on naha pinnal;

Akne, vistrikud – dermatoskoop võimaldab hinnata põletiku raskusastme

Näonaha kompuuterdiagnostika on väga populaarne kosmeetiline protseduur, mille abil saab täpselt määrata naha hetkeseisundi ja vajadused ning selle põhjal koostada professionaalne nahahooldusprogramm, aga ka personaalne noorendusprogramm kodus. .

Royal Grace Beauty Clinic kasutab naha diagnostikaks spetsiaalset seadet – dermatoskoopi.
See optiliste läätsede ja valgustusega seade suurendab nahapinna pilti ja näitab üksikasjalikult selle seisundit.
Mitu pilti tehakse arvuti abil, kõik andmed kuvatakse ekraanile, töödeldakse, salvestatakse.
Seejärel ei näita kosmeetik teile ainult pilte nahast, vaid annab teile pädeva dekodeerimise igast selle parameetrist, aitab mõista naha seisundi põhjuseid, vastab küsimustele, valib professionaalsed võtted ja korrigeerib koduhooldust.

Näonaha diagnostika ei ole lihtsalt rutiinne etapp enne hooldust. See on täiuslik professionaalne protseduur, mis on vajalik soovitud tulemuse saavutamiseks.

Royal Grace Ilukliinikus on igal püsikliendil oma diagnostik, kellele saab helistada, konsulteerida ja nõu küsida.

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.