Hind:  €  207
Kestus: 60 min.

Tavahind

Püsihind

Aja tagasikeeramise hooldus Miracletox

Registreerumine
Miracletox ja Cellstory
— noorust taastavad protseduurid
MIRACLETOX и CELLSTORY – Uus paradigma ilutööstuses! Need on eksklusiivsed tooted, mis sümboliseerivad uuenduslikkust ja tõhusust vananemisvastase hoolduse vallas.
Miracletox noorendav nahahooldus

Eestisse on ilmunud täiesti uued ja eksklusiivsed tehnoloogiad Lõuna-Koreast pärit kosmeetika ja näohoolduste näol. See on uuenduslik võtmed kätte süsteem vananemisvastaseks hoolduseks. Iga uus toode läbib põhjaliku teadusliku arendusprotsessi, sadu kliinilisi ja tarbijateste.

Kui sulle teevad muret sellised probleemid nagu kortsud, pigmentatsioon, akne, vähenenud elastsus, nahatoon, siis nüüd on sul võimalus end aidata looduse abiga, kiiresti, valutult ja ilma riistvaraliste protseduurideta.

Nahk saab uue hingamise, muutub säravaks, ühtseks, saab ravitud ja toidetud, kaovad aknega ja punetusega seotud probleemid. Miracletox ja CellStory hoolduseid võib võrrelda tulemuslikult efektiivsete aparaadihooldustega, kuid siin ei kasutata aparaate, hooldused on nahasõbralikud ja seetõttu on need heaks kiidetud inelimestele, vastädused. Time Rewind Perfection TOX Ampulli kapslite koostis sisaldab magevee käsnapulbrit, mis koosneb mikroskoopilistest nõeltest.

Toote koostises olevad valgulised koostisained soodustavad naha taastootmist, kaubamärgi Miracletox Yellow Calming Complex ainulaadne patenteeritud tehnoloogia mõjub tõhusalt nahale, niisutades ja rahustades, silub silmaümbruse kortse, nasolaabiaalseid voldikesi, aga ka otsmikukortse, taastab nahavärvi , kergendab vanuselaike, parandab silmaaluse üleulatuva naha seisukorda ja pinguldab ka “luukesi”, toidab ja niisutab nahka sügavuti, silub kortse.

Pärast seda aktiveerub ka teiste vananemisvastaste sisalduvate ainete toime: kirgastab, ainete kortse, ravib punetuse.
Mõju on nähtav peale esimest korda, kuid soovitame läbida vähemalt neljast tõhusast koosneva kuuri.

Lisaks tagada kindlustamisele võimalus soetada koduhooldustooteid on.

Забронируйте время!

 

Заполните форму, мы вам перезвоними выберем подходящее время.

    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.