Ilusalt ja enesekindlalt läbi elu

Sinu nahk muutub ajas koos sinuga. Ta talletab endasse kogemusi, täiustub, nõrgeneb, paraneb. Aja kulgu ei saa peatada, küll aga on võimalik ise valida, millist mõju aeg sulle avaldab. Royal Grace taastab sinu naha kauni jume ja siidpehme sileduse, et tunneksid end taas noorena.

Personaalne hoolitsus

Valime esmalt välja tooted ja protseduurid vastavalt sinu nahatüübile. Arvestame sealjuures naha tundlikkust, rasuastet, pigmenti ja kortsude sügavust. Sel viisil saame jagu ka keerulisematest nahaprobleemidest ja tülikamatest kortsudest.

Naha muutumine kui protsess

Oleme kaasatud sinu naha noorenemise protsessi täie hingega. Pärast protseduure ja hooldusi, analüüsivad meie diagnostikud naha olukorda ja dünaamika muutumist. Nii saame tulemusi veelgi võimendada ja kestvamaks muuta.

Komplekslahendus on nooreneva naha võti

Erinevate elementide sünergia tagab nahahoolduses parima tulemuse. Hellitades sinu nahka meie eksklusiivsete komplektidega, hakkavad erinevad tooted koostöös stimuleerima kollageeni tootmist ja naharakkude uuenemist. Nii parandame naha tervist sügavuti ega vaid peida sümptomeid.

Hooliv ja sõbralik personal

Royal Grace’i meeskond koosneb kosmeetilise haridusega diagnostikutest ja kosmeetikutest.  Teeme kõik selleks, et meie töötajad saaksid enda oskusi pidevalt täiendada ning pakkuda teile parimat hoolitsust Eestis.

Võta meiega ühendust