Hind:  €  141
Kestus: 90 min.

Tavahind

Püsihind

Pinguldav ja figuuri modelleeriv kehahooldus Gessoteraapia

Registreerumine
Pinguldav ja figuuri modelleeriv kehahooldus Gessoteraapia
Gessoteraapia on eriline tehnika, mis voolib teie figuuri. Täiesti uudne hooldus kipsmaskiga, kus tulemus on näha juba esimese hooldusega.

Gessoteraapia on eriline tehnika, mis voolib teie figuuri.
Täiesti uudne hooldus kipsmaskiga, kus tulemus on näha juba esimese hooldusega. Kosmeetilise kipsmaski kasutamise tulemusena on võimalik vähendada sentimeetreid kiiresti ja tõhusalt, vähendada tselluliiti ja nahakudede lõtvust kõikides probleemsetes piirkondades nagu kõht, käevarred, rinnad ja reied. Klient valib millisele piirkonnale ta hooldust soovib. Hoolduse käigus toimub naha puhastamine, koorimine, massaaž, kreemitamine. Tehakse kipsmaks, kus kliendi poolt valitud hooldatav üks piirkond mässitakse kilesse ja kaetakse tihedalt riidega ning lastakse maskil mõjuda. Maski ajal tehakse kliendile kaela- ja peamassaaži.

Tulemus:
  • Keha maht väheneb.
  • Nahk muutub elastsemaks ja toonus paraneb.
  • Tselluliit väheneb.

Tulemuseks on keha ümbermõõdu ja tselluliidi vähenemine, nahk on elastsem ja paremas toonuses. Hooldust saab osta üksikult, kuid soovitame võtta kuuri, mis sisaldab 7 hooldust või osta pakett, kus on ka tooted kodus kasutamiseks.

Sul on võimalus võtta hooldus koos aurusauna ja kehakoorimisega.

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.