Hind:  €  75
Kestus: 45 min.

Tavahind

Püsihind

Meso Eye Ball- silmaümbruspiirkonna hooldus

Registreerumine
MESO EYEBALL
On mitte süstitav mesoteraapia silmaümbruse naha noorendamiseks elektriimpulsside abil.

Mesoteraapia protseduuri eesmärk on võimaldada toitainetel tungida võimalikult sügavale nahakihtidesse, viies nende toime maksimaalse efektiivsuseni.  Mesoteraapia aparaadi poolt saadava elektrivoolu toimel avanevad nahas veekanalid, mille tulemusel muutub võimalikuks bioloogiliselt aktiivsete ainete transportimine naha sügavamatesse kihtidesse. Nii toimivad kasutusele võetud ained palju tõhusamalt ja garanteerivad kauem kestva tulemuse. 

Silmaümbrus on väga tundlik ja vajab erilist hoolt ja kaitset. Silmaümbruse nahk on väga õhuke ning just selle tõttu ilmnevad selles piirkonnas esimesed stressi ja väsimuse tagajärjed –  miimilised kortsud, lõtvumine ja naha elastsuse kadumine palju varem. Esimeste vananemismärkide ilmnemisel tuleb kohe tegutseda!

Ootame Sind MESO Eyeball silmahooldusele, kui soovid oma nahka intensiivselt niisutada, turses ja tumedaid silmaaluseid ravida ja värskendada. Hooldus sobib ka kontaktläätsede kandjatele. Tulemusi on näha juba pärast esimest  hooldust, kuid parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav teha minimaalselt 6 hooldust regulaarsete intervallidega.

Meso Eyeball protseduuri käigus kantakse mesoscooteri abil silmaümbrusnahale spetsiaalne kontsentraat kõrgmolekulaarse aktiivainete kompleksiga, mis tugevdab kapillaare, vähendab silmaaluseid turseid. Madala molekulmassiga hüaluroonhape omakorda niisutab ja “tõstab” kortsude põhja. Pärsia siidipuu ja Sigesbeckia orientalise ekstraktid siluvad silmaümbruse kortse, vähendavad tumedaid ringe ja turseid silmade all.

Selle tulemusena näeb silmaümbruse nahk tervem, säravam, pringim, niisutatud ja noorenenud, kortsud vähenevad ja vananemisprotsess aeglustub.

Tulemusi on näha juba pärast ühte hooldust, kuid parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav teha minimaalselt 6 hooldust regulaarsete intervallidega, samuti mitu täiendavat iga-aastast hooldust, mis on vajalikud tulemuse säilitamiseks.

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.