Hind:  €  230
Kestus: 75 min.

Tavahind

Püsihind

Hyalnano filling

Registreerumine
Zena
hüaluroonhappe nano kompleks on välja töötatud naha sügavniisutuseks, ebatasasuste korrigeerimiseks ja peenikeste kortsude täitmiseks.
See uuenduslik tehnika on võimas naha noorendaja. Nahk on pärast hooldust sile, särav ja täiuslikult niisutatud.

Kuidas see töötab?

  • See protseduur niisutab nahka sügavuti, andes sellele ühtlase tooni, kortsud ja ebatasasused saavad täidetud ja silutud ning nahk omandab kauni ühtlase jume.
  • Pulber kantakse puhastatud, eelnevalt ettevalmistatud nahale.
  • Dermopeni mõjul täidab mikrokahjustused töödeldud alal.
  • Komplekti kuuluv seerum korjab endasse pulbris sisalduvad nanomolekulid ja toimib juba transpordisüsteemina, mis viib aktiivsed ained membraanile, joondades deformeerunud raku struktuuri ja DNA (kortsud, kortsud, ptoos)
  • Tõstab turgorit, parandab elastsust, tõstab kohalikku immuunsust ja ühtlustab nahatooni

Mitu korda protseduuri teha?

Nagu paljusid kosmeetilisi protseduure, tuleb seda teha mitu korda 3-6 korda, sellel on kumulatiivne toime ja tulemus ilmneb järk-järgult. Kuid pärast esimest korda on muutused juba nähtavad, nahk muutub ühtlaseks, säravaks ja nooruslikuks.

Näidustused:

Sügavad kortsud, naha lõtvus, pigmentatsioon, tumedad silmaalused, ketendus, ebaühtlane nahk.

Eesmärk ja tulemus:

Niisutamine, taastamine, pinguldamine, pooride ahendamine, noorendamine, kollageeni sünteesi stimuleerimine, naha tervendamine.

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.