Hind:  €  88
Kestus: 60 min.

Tavahind

Püsihind

Aknelisele ja rasusele nahale (Oily Control)

Registreerumine
OILY CONTROL
— Bruno Vassari kosmeetika kasutamisega
Royal Grace Ilukliinik pakub Hispaania tuntud brändi Bruno Vassari tooteid kasutades ainulaadseid protseduure erinevatele nahatüüpidele, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.
Nahahooldus rosaatseaga

Tõhus ja meeldiv hooldus tundliku naha kaitsmiseks agressiivsete keskkonnamõjude eest. Protseduur aitab taastada kahjustatud nahka, kõrvaldada naha punetust ja ärritust. Pärast protseduuri on nahk rahustatud, niisutatud ja siledam. Protseduurid soovitame teha kuurina. Protseduuri kestus on 50 minutit.

Intensiivne hooldus rasusele ja aknele kalduvale nahale

Hooldus aitab parandada naha tekstuuri, ahendab poore ja annab mugavustunde. Spetsiaalsed tooted eemaldavad liigse rasu, vähendavad läiget, rahustavad nahka, aitavad ennetada komedoone ja nahaplekke, jättes naha puhtaks ja värskeks. Pärast protseduuri on nahk puhas, sile ja hästi niisutatud. Protseduurid soovitame teha kuurina. Protseduuri kestus on 50 minutit.

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.