Hind:  €  95
Kestus: 15 min.

Tavahind

Püsihind

Kõht

Registreerumine
Saadaval ainult Tallinnas
Laserepilatsioon
Laserepilatsioon on kiire, tõhus ja valutu karvaeemaldus innovaatilise laseepilatsiooni aparaadiga, mis sobib naistele ja meestele ja kõikidele kehapiirkondadele.

Royal Grace Ilukliinik kasutab laserepilatsiooni protseduuril täiesti uudse tehnoloogiaga aparaati. PrimeLase HR™ on mitteinvasiivne tehnoloogia, mis kasutab parimat jahutussüsteemi ja dioodlaserit 810 nm, mis eemaldab kõik karvad, mille värvus varieerub tumeblondidest mustadeni. Sobib erinevatele nahatüüpidele.

Miks peaks valima just meie laserepilatsiooni protseduuri?

Karvade eemaldamiseks on palju erinevaid meetodeid nagu vahatamine, shugaring, keemiline depilatsioon, raseerimine, fotoepilatsioon jne. Need hooldused on kallid, tüütud, tihti valusad ja aeganõudvad ning kõige suurem miinus on see, et karvad kasvavad uuesti tagasi.

Meie laserepilatsiooni hoolduse eelised on need, et hooldus on peaaegu valutu ja seetõttu sobib hästi ka tundlikele piirkondadele.

Aparaadi võimsuse ja otsiku suure tööpinna tõttu on hoolduse ajakulu väike, olenevalt piirkonnast 15-45 minutit. Hoolduste kuuri tulemusena karvakasv seiskub. Kuur koosneb kuuest hooldusest ja hoolduste vahemik on umbes üks kuu.

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.