Hind:  €  109
Kestus: 60 min.

Tavahind

Püsihind

Sügavniisutav hüaluoroonhappega (HA50x)

Registreerumine
Uued ja ainulaadsed hooldused
— Bruno Vassari kosmeetika kasutamisega
Royal Grace Ilukliinik pakub Hispaania tuntud brändi Bruno Vassari tooteid kasutades ainulaadseid protseduure erinevatele nahatüüpidele, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.
Sügavniisutav näohooldus hüaluroonhappega

Protseduuri käigus kasutatakse uut ainulaadset HAx50 hüaluroonhappe valemit, mis aitab säilitada nahas 50 korda rohkem niiskust võrreldes teiste sarnaste valemitega.

Kuidas? Kasutatavad tooted sisaldavad madala ja kõrge molekulmassiga hüaluroonhapet, mis tungib sügavamale nahka ja niisutab tõhusamalt ka sügavamaid nahakihte. Hooldus sobib ideaalselt kõikidele nahatüüpidele. Pärast protseduuri muutub nahk nooruslikumaks, pringimaks ja elastsemaks. Protseduuri kestus on 50 minutit.

Intensiivselt niisutav näohooldus

Ilus nahk on hästi niisutatud nahk!!! Spetsiaalsed ja tõhusad hooldustooted annavad niisutava ja pinguldava toime ning rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kas olete oma protseduurile aja juba kokku leppinud? Muidugi isegi paar! Protseduuri kestus on 50 minutit.

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.