Hind:  €  al 310
Kestus: от 30 min.

Tavahind

Püsihind

COG-niidid

Registreerumine
Saadaval ainult Tallinnas
Mesoniitne lifting Cog niitidega
Protseduur, mis sobib näo ja keha naha pingutamiseks
Mesoniitne tõstmine Cog niitidega on uuenduslik protseduur naha elastsuse parandamiseks, sobilik näo, kaela ja teiste kehaosade jaoks. See tagab loomuliku tõstmise ilma kirurgilise sekkumiseta ja minimaalse taastumisperioodiga.

Mesoniitne tõstmine Cog niitidega Royal Grace’is on kaasaegne protseduur, mis on suunatud näo ja keha naha pingutamisele ilma radikaalse kirurgilise sekkumiseta. Cog niidid on valmistatud biolagunevast materjalist, tagades loomuliku tõstmise ja stimuleerides kollageeni teket.

Protseduur, kasutades Cog niite, on unikaalne ja väga efektiivne meetod naha pingutamiseks ja selle seisundi parandamiseks. See innovaatiline tehnika võimaldab oluliselt parandada näokontuure ja vähendada vananemisilminguid.

Cog niitidel on spetsiaalsed sisselõiked, mis kinnituvad epidermise ülemisse kihti, aidates luua toetava võrgustiku. See soodustab loomulikku kollageeni raamistiku teket niitide ümber, mis tugevdab ja pinguldab nahka. Protseduur mitte ainult ei anna näole nooruslikumat ja värske välimust, vaid tagab tänu niitide biolagunevale materjalile pikaajalise tulemuse, mis aja jooksul laguneb organismis.

Cog niitide tõstmine sobib ideaalselt kortsude korrigeerimiseks, näoovaali pingutamiseks, huulte kontuuride parandamiseks ja teiste esteetiliste probleemide lahendamiseks. See protseduur on väheinvasiivne ega nõua kirurgilist sekkumist, mis teeb selle ohutuks ja kättesaadavaks enamus klientidele.

Cog niidid on äärmiselt efektiivne ja täiesti ohutu meetod, mida kinnitab aastatepikkune kliiniline kogemus ja uuringud. Need saavutavad parimad tulemused näo naha pingutamisel ja tugevdamisel, soodustades stabiilse kollageeniraami loomist.

Pärast Cog niitide manustamist hakkavad need aktiivselt koekudedega suhtlema, mis aitab nahka tugevdada ja pinguldada. Protseduuri efekt muutub märgatavaks 3-5 päeva jooksul ja saavutab maksimumi umbes 2 nädala pärast. Patsiendid märgivad naha toonuse ja tekstuuri paranemist ning märgatavate kortsude ja ptosisümptomite vähenemist.

Positiivne tulemus Cog niitide tõstmisel püsib tänu kollageeni loomuliku moodustumise stimuleerimisele 6-9 kuud. Vajadusel saab protseduuri korrata tulemuse säilitamiseks ja tugevdamiseks.

Etapid
  1. Diagnostika ja konsultatsioon: Tehakse analüüs potentsiaalselt lõtvunud piirkondade ja naha struktuurimuutuste märgiste kohta. See aitab täpselt määratleda sekkumiskohti ja minimeerida mõju mitteaktiivsetele piirkondadele.
  2. Protseduuri teostamine: Cog niidid süstitakse tuvastatud piirkondadesse, kus need pakuvad toetust ja kudede tugevdamist, soodustades loomulikku tõstmist ja näokontuuride parandamist.
  3. Tulemuste kontroll: Hindatakse protseduuri efektiivsust kindla aja jooksul soovitud pingutava efekti saavutamiseks ja naha kvaliteedi parandamiseks.
  4. Edasised soovitused: Koostatakse isikupärased soovitused hoolduseks ja tulemuste säilitamiseks, lähtudes individuaalsetest naha omadustest ja arsti vaatlustest.
Hinnad piirkondade järgi

 

Niitide arv Tavaline klient (€) Püsiklient (€)
2 tk 310 280
4 tk 550 490
6 tk 710 640
10 tk 1035 930
12 tk 1220 1100
Lisaniit piirkonda (max 1 niit) 90 80
Korrektuur 1 tk (max 2 lisaniiti) 80

Broneeri aeg!

 

Täitke vorm, me helistame teile tagasi ja valime sobiva aja.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.