Hüperhidroosist vabanemine

Registreerumine
Liigne higistamine
Probleem lahendatakse ühe protseduuri abil
Mõeldud kõigile, kes kannatavad liigse higistamise all. See aitab vähendada higistamist ja parandada elukvaliteeti, võimaldades end enesekindlamalt ja mugavamalt tunda.

Hüperhidroos on seisund, mida iseloomustab liigne higistamine sellistes piirkondades nagu jalad, peopesad ja kaenlaalused. Selle seisundi põhjustavad mitmesugused kehasüsteemide, sealhulgas endokriinse ja närvisüsteemi talitlushäired. Hüperhidroosiga inimestel esineb mitmeid ebamugavusi, nagu ebamugavustunne, ebameeldiv lõhn, riiete rikkumine. Lisaks põhjustab see häire sageli raskusi suhtlemisel teiste inimestega.

Protseduur on efektiivne igal aastaajal ja sobib kõikidele nahatüüpidele. See tagab pikaajalise toime ja võimaldab vähendada higistamist probleemsetes piirkondades, nagu kaenlaalused, peopesad ja jalad.

Üks kõige efektiivsemaid ja levinumaid meetodeid hüperhidroosiga võitlemiseks on ravi botuliintoksiini süstidega.

Protseduur aitab blokeerida higinäärmeid, mis oluliselt vähendab higistamist. See on ohutu ega põhjusta ebameeldivaid aistinguid. Tulemused on märgatavad juba pärast esimest protseduuri.

Ravim on väga efektiivne ja täiesti ohutu inimesele, mis on kinnitatud selle laialdase kasutamise praktikas ja kliiniliste uuringute tulemustega.

Ta demonstreerib parimaid tulemusi hüperhidroosi ravis kaenlaaluste, jalgade ja peopesade korral. Selle ravimi süstid blokeerivad närvisignaalid, takistades neil jõudmast higinäärmeteni, mis lõpetab liigse higistamise.

Ravimi toime algab 3–5 päeva pärast manustamist ja jõuab maksimumini 14. päeval.

Patsiendid märgivad vedeliku eritumise vähenemist, liigse higistamise puudumist.

Positiivne tulemus säilib 6–9 kuu jooksul. Vajadusel võib protseduuri korrata.