Kolm kasulikku nippi talviseks nahahoolduseks

Külmad ilmad panevad meie näonaha proovile.

Karge talveõhk ärritab ning kuivatab nahka, kuid õigete hooldusvõtete ning toodete abil saab ebamugavusi kergelt ennetada ja leevendada. Toome välja kolm soovitust talviseks näohoolduseks.

Niisuta, niisuta ja veelkord niisuta

Olenemata sellest, milline nahatüüp on, tuleb seda korrapäraselt niisutada, et nahk oleks terve ning särav. Kui näonahk on kuiv, punetav, ketendav, annabki see märku sellest, et nahk vajab tugevat niisutust. Naha niisutamiseks tuleb nägu kreemitada korrapäraselt ning teha maske, mis annavad pikaajalisema tulemuse. Lisaks oleks hea külastada aeg-ajalt ka profesionaalset kosmeetikut, kosmeetilised protseduurid toidavad ning hooldavad näonahka, andes sellele uue sära. Meie soovitus on kasutada koduhoolduses kvaliteetseid tooteid, nii saavutate parimad tulemused nahahoolduses. Tuletame meelde number 1 reeglit– niisutav kreem tuleb kanda näole 30 min- 1h enne toast väljumist, et kreem saaks korralikult imenduda. Bruno Vassari sarjades on talviseks kasutamiseks täpselt sobivaid tooteid, need aitavad näonaha eest hästi hoolitseda, kui esinevad külmad ning tuulisemad ilmastikutingimused. Naha niisutamiseks sobivad veel ka tuntud Аргановое масло õlid, mis aitavad sälititada naha elastsuse. Kasulik nipp on see, kui segada paar tilka õli kreemiga, nii saab nahk ekstra niisutamist.

Vali õrnemad puhastusvahendid

Talvise nahahoolduse puhul on tähtis jälgida, et puhastusvahend ei kuivataks nahka. Kuiva ning ärritunud naha puhul on kindlam, kui puhastad seda vaid tooniku või näopiimaga- tundliku naha puhul kindlasti vältida alkoholisisaldusega tooteid. Liigselt kuum vesi lõhub naha loomulikku kaitsebarjääri ning muudab selle pindmiselt kuivaks, mis teeb näonaha külmale veelgi vastuvõtlikumaks. Selleks võiks sobida hästi Bruno Vassari glükoolhappega puhastusvaht, mis sisaldab nahka vähe ärritavaid pindaktiivsed aineid. Samuti ka Bruno Vassari Anti-Stress puhastusvaht, mis rahustab ja pehmendab stressis nahka.

Turguta nahka seespidiselt

Kaitse nahka tarvilikke vitamiine ja mineraalaineid tarbides. Toidulisanditel on naha niiskustasakaalu tõstmisel ja jume ning naha tekstuuri parandamisel suur roll. Meie Royal Grace Гидролизованный коллаген Royal Grace с натуральными пептидами taastab ja elustab nahka, mis on eriti kasulik talvisel perioodil. Life Extensioni toidulisand on on antioksüdantide ja C-vitamiini segu, mis varustab organismi mürkidest puhastavate ainetega, samal ajal tagab täies mahus ka hädavajaliku C-vitamiini , toetades raua imendumist ja kollageeni moodustumist. Гиалуроновая кислота Royal Grace с витамином С. aitab säilitada naha niiskustasakaalu normaalsena, ennetab kuiva naha teket. Hüaluroonhapet leidub meie kehas ning selle peamine funktsioon on säilitada vett, et hoida kudesid hästi niisutatuna. Liposoomne C-vitamiin koos R-lipoehappega neutraliseerib antioksüdandina organismis vabasid radikaale ja kaitseb kudesid oksüdatiivse stressi eest. C-vitamiin soodustab ka kollageeni moodustumist.