Valgus- ja hapnikuteraapia

Valgus- ja hapnikuteraapia on multifunktsionaalne näohooldus, mis aitab paljude levinud nahaprobleemide korral. Tegemist on aparaadihooldusega, millel puudub vanusepiirang ja vastunäidustused.

Hooldus on valutu, nauditav ja lõõgastava toimega. Protseduuri käigus toimub näonaha puhastamine, koorimine, niisutamine, masseerimine ja hapnikuga rikastamine. Kolme erineva näomaski tulemusena näeb nahk välja tervem, säravam, pringim ja puhanud. Hapniku näomask sisaldab hüaluroonhapet, mis lisaks niisutamisele parandab naha elastsust ja silendab kortsujooni. Modelleeriv hapnikumask omakorda sisaldab süvamere pruunvetikatest saadud polüsahhariidi alginaati, mis on nahka toitva ja taastava toimega.

Hoolduse alustuseks kantakse nahale hapnikuga rikastatud puhastav mullivaht, mis aitab mustusest ja ebapuhtustest vabaneda hõlpsasti ja nägu ärritamata.

Järgmiseks teostatava hapnikkoorimise käigus pihustatakse nahale hapniku ja mineraalidega täiustatud lahust, mis eemaldab jääkained

Järgneb hapnikuga rikastatud mineraalvee nahale kandmine koos masseerimisega, mis on efektiivne rasu- ja niiskustaseme tasakaalustamisel ning naha taastumise kiirendamisel.

Valguse toime puhastab ja rahustab nahka, vähendab ja ravib kiiresti vistrikke ning põletikulisi koldeid. Hooldusega saab vähendada elustiilist tekkinud nahakahjustusi näiteks: UV kahjustused ja laigud, näoveresoonte ilmnemine, külma kahjustused nahal ning hüperpigmentatsioon, mis on tekkinud liigsest päevitamisest.

Valgusteraapia ei ärrita tundlikku nahka ja sobib seetõttu kõikidele nahatüüpidele.

Valgusteraapia kuppel kasutab spetsiaalset footonvalgustit. Valgusstimulatsioon stimuleerib naha naturaalset eneseravimise ja noorendamise protsessi ning suureneb fibroblast kollageeni tootmine.

Aparaadil on kolm valgust:
1. sinine – põletiku vastane toime (antibakteriaalne);
2. punane – kõige pikema pikkusega (kortsude ja vananemisilmingute korrigeerimine);
3. lilla – pehmendava ja rahustava toimega.

Tule tasuta konsultatsioonile või küsi lisainfot

Klientide tagasiside

Hoolduste tulemused üllatasid positiivselt. Olen väga rahul teenindusega.

Jäin väga rahule külastustega. Eriti tahan kiita Viktoria ja Ljudmila teenindust, neil on kuldsed käed. Suur tänu.

Pärast toodete kasutamist ja saadud hooldusi näen märgatavaid
tulemusi mida kinnitab ka minu naha diagnostika.