Kosmeetiline ilupakett (lahendus) tundlikule nahale

Registreerumine

Mida pakett sisaldab?

Pakett sisaldab näonaha arvutidiagnostikaid, näohoolduseid kuperoossele nahale, pinguldavaid ja toitvaid seerumihoolduseid, sügavniisutavaid hüaluroonhappega hoolduseid ja nahka taastavaid ja kaitsvaid hoolduseid pre-ja probiootikumitega. Lisaks on paketis 6 kosmeetikatoodet, mis toetavad hoolduseid ja on spetsiaalselt valitud tundliku ja kuperoosse naha jaoks parima tulemuse saavutamiseks.

Millisele kliendile pakett sobib?

Soovitame paketti õrna, tundliku, kuivale naha puhul, punetuse ja pindmiste veresoontelaienditega erinevas vanuses klientidele.

Mida pakett kliendile annab?

Või mis on paketi väärtus kliendi jaoks? Või kliendi ootused paketile. Või millist kasu klient paketist saab? Kuperoosa tunnuste vähendamine või kuperoosa profülaktika. Eriti tundliku, kuiva naha puhul punetuse vähendav toime, naha niisutamine ning kapillaaride tugevdamine. Naha mikrovereringe tasakaalustamine. Nahk on paremine kaitstud keskkonna negatiivsete tegurire eest.

Mis on paketi hind?

Pakett sisaldab käsitsi tehtavaid hoolduseid näo-, kaela- ja dekoltee piirkonnale. Paketi hind sõltub hoolduste arvust ja vajadusel saab hoolduseid ja tooteid muuta või lisada.

Proovige seda komplekspakkumist kohe!

 

Täitke vorm, me helistame Teile ja lepime aja kokku.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.