Pinguldav, figuuri modelleeriv ja tselluliidivastane kehapakett

Registreerumine

Mida pakett sisaldab?

Pakett sisaldab konsultatsioone, tselluliidivastaseid hoolduseid tselluliidimaskiga ja pinguldavaid ja figuuri modelleerivaid kehahoolduseid gessoterapiaga. Lisaks on paketis 5 kehahoolduse toodet, mis toetavad hoolduseid ja on spetsiaalselt valitud antud paketti parima tulemuse saavutamiseks.

Millisele kliendile pakett sobib?

Soovitame paketti naha pinguldamiseks ja kehakontuuride vormimiseks, tselluliidi vähendamiseks ja verevarustuse parandamiseks erinevas vanuses klientidele.

Mida pakett kliendile annab?

Paraneb vere- ning lümfiringe, protseduuride tulemusena muutub naha pind siledamaks ning vähenevad probleemsete piirkondade ümbermõõdud. Kehakontuurid näevad välja enam vormitud. Nahk on rohkem trimmis ning heas toonuses, paraneb naha elastsus ja ainevahetus.

Mis on paketi hind?

Pakett sisaldab käsitsi tehtavaid kehahoolduseid erinevatele keha piirkondadele (reied, kõht, käsivarred) kliendi valikul. Paketi hind sõltub hoolduste arvust ja vajadusel saab hoolduseid ja tooteid muuta või lisada.

Proovige seda komplekspakkumist kohe!

 

Täitke vorm, me helistame Teile ja lepime aja kokku.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.