Eksklusiivne valgus- ja hapnikuteraapia miracletoxiga

Registreerumine

Mida pakett sisaldab?

Pakett sisaldab näonaha arvutidiagnostikaid, eksklusiivseid valgus- ja hapnikuteraapiaid ja Miracletoxi aja tagasi keeramise hoolduseid. Lisaks on paketis 3 kosmeetikatoodet, mis toetavad hoolduseid ja on spetsiaalselt valitud antud paketti parima tulemuse saavutamiseks.

Millisele kliendile pakett sobib?

Soovitame paketti kliendile, kellel on vähenenud naha elastsus, väsinud stressis nahale, enneaegsete vananemise tunnustega ja kortsude korrigeerimiseks. Sobib neile, kes soovivad „aega tagasi keerata“, kes ei soovi kannatada süstidest tekkivat valu näol. Looduse abiga saab kiirelt, valutult nahka traumeerimata koorida nahka survestatud hapniku abil ning viia ainulaadse Microspear loodusliku mikronõelte kompleksi abil toimeained sügavamatesse nahakihtidesse naha uuendamiseks ja noorendamiseks.

Mida pakett kliendile annab?

Hapnikuga biorevitalisatsiooni meetod rikastab kudesid hapnikuga, täites organismi energiaga ning on samaaegselt ka mesoteraapia süstivabaks alternatiiviks. Hapnikuteraapia koos Miracletox hooldustega aitab võidelda väsinud naha ning enneaegse vananemise vastu, kui vaevavad näonaha vananemisega kaasaskäivad ilmingud nagu kortsud, pigmendilaigud, ebaühtlane nahk, akne ja naha elastsuse kadu. Tulemuseks on värske, särav, niisutatud nahk, traumeerimata näonaha koorimine ja enneaegse vananemise profülaktika.

Mis on paketi hind?

Pakett sisaldab käsitsi tehtavaid Miracletoxi hoolduseid näo piirkonnale ja aparaadihoolduseid näo-, kaela- ja dekoltee piirkonnale. Paketi hind sõltub hoolduste arvust ja vajadusel saab hoolduseid ja tooteid muuta või lisada.

Proovige seda komplekspakkumist kohe!

 

Täitke vorm, me helistame Teile ja lepime aja kokku.    Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google privaatsuspoliitika ja Kehtivad teenusetingimused.